روش هایی برای افزایش ماندگاری بوی عطر

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه طور می توانید به نحو احسن از عطرتان استفاده کنید تا دوام و بوی بیشتری داشته باشد؟ در ادامه روش هایی برای افزایش بوی عطر به شما بیان می کنیم.

۱-مقداری وازلین روی نبض خود بمالید

هم چربی و هم آب هر دو باعث ماندگاری بیشتر بوی عطر شما می شوند. با این روش ساده و در عین حال کاربردی افزایش بوی عطر در تمام طول روز رایحه ای شبیه رایحه ی یک الهه ی زیبایی داشته باشید

۲-انتخاب زمان مناسب برای اسپری عطر

می توان گفت که زمان مناسب برای استعمال عطر به اندازه ی خود عطر مهم است. آیا شما شگفت زده نخواهید شد که اگر مراحل زیر را انجام دهید موقعی که  بیرون می روید دنیا زیر پای شماست؟ بهترین زمان استعمال عطر درست وقتی است که شما دوش گرفته اید و هنوز لباس های خود را به تن نکرده اید. چرا؟ برای این که رطوبت پوست شما بوی عطر را در خودش حبس می کند. علاوه بر این، دیگر نیاز نیست نگران لکه ی عطر روی لباس های تان باشید. این نیز روش دیگری از افزایش بوی عطر می باشد.

۳-موهای خوشبو خصلت خانم های آراسته

نحوه ی کار افزایش بوی عطر به این صورت است که مقداری عطر را روی شانه ی خود اسپری می کنید سپس چند لحظه صبر کنید تا الکل آن تبخیر شود بعد از آن موهای خود را با این شانه ی عطری شانه کنید. با این ترفند شما موهای خود را از نوک تا ریشه با نوت های با ارزش موجود در عطرتان و بدون وجود اثرات مخرب ترکیبات الکلی آن خوشبو کرده اید.

۴-عطر خود را با لوسیون بدون بو مخلوط کنید.

این روش بدین صورت است که مقداری از یک لوسیون بدون بو را بردارید(لوسیون های بدون بو اغلب قیمت های ارزانی دارند) و آن را با چند قطره عطر مخلوط کنید. با این کار شما یک لوسیون بدن خوشبو دارید که ترکیبات عطر و نوت های آن را در خودش حبس می کند و از تبخیر شدن آن را کند می کند. پس می توانید ساعت ها بوی عطر خوش خود را روی پوست تان حس کنید و از آن لذت ببرید.

۵-کمد لباس خوشبو

مقداری از عطر مورد علاقه ی خود را روی یک دستمال کاغذی اسپری کنید سپس ان را تا کنید و آن را در جایی از کمد لباس خود قرار دهید. در نهایت تمام لباس شما آن بو را خواهند گرفت بدون این که ذره ای آسیب دیده باشند.

۶-دیگر شیشه های عطر را با خود حمل نکنید

می توانید از شیشه های کوچکتر استفاده کنید که جای کمی می گیرند اما در صورتی که این شیشه های کوچک در درسترس تان نبود ما راه میانبری به شما پیشنهاد می دهیم. یک گوش پاک کن بردارید وسر پنبه ای  آن را به عطر مورد علاقه ی تان آغشته کنید سپس آن را در محفظه ای که خوب محکم می شود قرار بدهید.

isiadmin
درباره ما
ارسال دیدگاه